Порада з планування часу від психолога Оксани Єрохович

Сімейна психологія

Порада з планування часу від Оксани Єрохович У сучасному світі темп життя досить швидкий. Коли ми працюємо, виконуємо завдання або займаємося веденням побуту, нам дуже важливо встигнути зробити все, що ми надумали. Не загубитися у великій кількості завдань нам допоможе планування. Психолог проекту «Детектор брехні» Оксана Ерохович дала пораду про те, як розпланувати час.

534573917

534573917

«Що стосується планування часу, в психології є термін  «піраміда потреб» – саме від неї і варто відштовхуватися. Потрібно розуміти, що ви хочете зробити, і що можете», – говорить психолог.

Читайте також: Як не дати трудоголізму зіпсувати стосунки з рідними

Оксана Єрохович порадила розподілити задачі, починаючи з найважливіших і поступово просуваючись до другорядних. При цьому, працюючи, важливо не забувати про те, що ви людина, і так само, як усі, маєте потребу у сні, відпочинку. «Потрібно розбити справи, події за пріоритетністю виконання, важливості, – говорить фахівець. – І треба не забувати про те, що ми істоти біологічні – нам необхідно їсти, спати, відпочивати, рухатися.

Тільки таким чином можна розподіляти свій час. Ніхто не скаже універсального методу, як варто розділити обов’язки протягом дня – це дуже індивідуальний показник. Але в першу чергу кожна людина повинна прислухатися до себе і усвідомлювати свої можливост».