Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко розкажуть, як побудувати ідеальну сім’ю

Сімейна психологія

Новий розділ «Сімейна психологія» сайту СТБ надає вам унікальну можливість отримати кваліфіковану допомогу професійних психологів – фахівців проекту «Врятуй нашу сім’ю» – Дмитра Карпачова та Наталії Холоденко.

Сімейні сварки і непорозуміння існують у більшості сімей та отруюють життя обом половинкам подружжя. Є безліч причин їх виникнення та кілька варіантів рішення. Але найбільш ефективним методом вирішення сімейних проблем є консультація сімейного психолога.

Тепер користувачі сайту телеканалу СТБ можуть не тільки дізнаватися правила щасливого сімейного життя, спостерігаючи за учасниками проекту «Врятуй нашу сім’ю», але й безпосередньо звернутися за порадою до психологів проекту – Дмитра Карпачова та Наталії Холоденко, які зуміли допомогти багатьом парам уникнути розлучення і прийти до взаєморозуміння.

У ваших стосунках розлад? Ви не знаєте, як справитися з нападами ревнощів? Ви не можете знайти спільну мову з батьками вашої половини або власними дітьми? Наші психологи допоможуть вирішити вам як застарілі проблеми, так і ті, що виникли недавно.

Для того щоб Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко відповіли на ваші питання з сімейної психології та допомогли розібратися саме у вашій ситуації, необхідно заповнити анкету.